نمایش 1–6 از 851 نتیجه

کارآفرینی و رسانه

بدون امتیاز 0 رای

کارآفرینی و رسانه را می‌توان به علم میان‌رشته‌ای بسیار جوان و البته تاحدی پیچیده‌‌تر از بسیاری علوم میان‌رشته‌ای دانشگاهی است.

یکی از معضلات علم جوانان امروز، عدم شناخت صحیح و کامل از سازمان‌های رسانه‌‌ای و کارآفرینی و تاثیر این دو در جامعه کنونی کشور است.

0
30,000 تومان

کارآفرینی و اهمیت آن در اشتغالزایی

کتاب کارآفرینی و اهمیت آن در اشتغالزایی نوشتهٔ سیدفخرالدین طاهرزاده موسویان و سیده مریم طاهرزاده موسویان با ویراستاری نیوشا دقیق‌ماسوله در نشر عطران چاپ شده است. امروزه در کشورهای مختلف در دانش مدیریت و اقتصاد توجه خاصی به کارآفرینی اقتصادمدار و کارآفرینان می‌شود. تقویت کارآفرینی و ایجاد بستر مناسب برای توسعه‌ٔ آن از ابزار پیشرفت اقتصادی کشورها، به‌ویژه کشورهای در حال توسعه است.

0
27,600 تومان

کسب و کار و جامعه (جلد اول)

بدون امتیاز 0 رای

کتاب کسب و کار و جامعه (جلد اول) نوشتۀ آرچی بی کرول و آن کی بوشولت و ترجمۀ محمدجعفر نظری است. انتشارات دنیای اقتصاد این کتاب را منتشر کرده است. این اثر، دربارۀ اخلاق و مدیریت ذی‌نفعان است.

این کتاب، برای دانشجویانی که درس‌هایی مانند «کسب‌وکار و جامعه»، «کسب‌وکار و محیط آن»، «اخلاق کسب‌وکار»، «کسب‌وکار و سیاست عمومی»، «موضوعات اجتماعی در مدیریت»، «کسب‌وکار، حاکمیت و جامعه» و «مدیریت ذی‌نفعان» را دارند، مناسب است.

0
50,000 تومان

کارآمدی در محیط نهادی ناکارآمد

بدون امتیاز 0 رای

کتاب کارآمدی در محیط نهادی ناکارآمد نوشتهٔ مجموعه‌ای از نویسندگان و ترجمهٔ نسرین قنواتی و میثم ملکشاه است. انتشارات روزنه این کتاب را روانهٔ بازار کرده است. این اثر، مقالات گوناگونی را دربارهٔ نظریهٔ «کانون‌های اثربخشی» در خود گرد آورده است؛ نظریه‌ای که نخستین‌بار در سال ۱۹۹۰ میلادی، در حوزهٔ کارآمدی سازمانی، مطرح شد.

درباره کتاب کارآمدی در محیط نهادی ناکارآمد

کتاب کارآمدی در محیط نهادی ناکارآمد مقالاتی از چند نویسندهٔ مختلف را دربردارد که به‌کوشش نسرین قنواتی و میثم ملکشاه گردآوری شده‌اند.

مقالات این کتاب دربارهٔ موضوعاتی همچون چگونگی شکل‌گیری، توسعه، تثبیت و کسب موفقیت کانون‌های اثربخشی است. این مورد «بر استفاده از فرصت‌ها، هوشمندی‌ها، مقاومت‌ها و راهگشایی‌های افراد و نخبگان در بازکردن روزنه‌های کوچک تغییر تأکید می‌کند».

0
99,025 تومان

ترقی در محیط‌ کار مجازی

بدون امتیاز 0 رای
کتاب ترقی در محیط‌ کار مجازی نوشتهٔ رابرت گلیزر و میک اسلون و ترجمهٔ نازنین فیروزی است و انتشارات میلکان آن را منتشر کرده است. این کتاب نکاتی ساده و کارآمد برای دور‌کاری ثمربخش به شما ارائه می‌دهد. درباره کتاب ترقی در محیط‌ کار مجازی

تجربهٔ دوران کرونا نشان می‌دهد بسیاری از شرکت‌ها با انتقال به شیوهٔ کار دورکاری به چه نتایج مثبتی رسیده‌اند. برخی از افراد که اصلاً تجربهٔ دورکاری نداشته‌اند، به‌اشتباه تصور می‌کنند چنین چیزی برای تشکیلات خودشان تحقق‌ناپذیر است و دورکاری مناسب همه نیست. اما همان‌طور که بسیاری از مردم پی برده‌اند، دورکاری بسیار امکان‌پذیرتر از آن است که خرد جمعی شیوه‌ای غیر از آن را پیشنهاد دهد.

0
60,800 تومان

توهم رشد؛ ثروت، فقر و رفاه ملت‌ها

بدون امتیاز 0 رای
توهم رشد، ثروت، فقر و رفاه ملت‌ها نوشته دیوید پیلینگ، کتابی درباره رشد اقتصادی در کشورهای درحال توسعه است.

رشد اقتصادی معیار اصلی سنجش عملکرد ما در اقتصاد و جامعه است. اقتصاد همیشه در اطراف ما در جریان است؛ اما نمی‌توانیم آن را بو یا لمس کنیم. اقتصاد محور اصلی عناوین جراید، شبکه‌های تلویزیونی مرتبط با تجارت و مباحث سیاسی است.

0
13,000 تومان